Úvodní stránka  /  Boty VIVOBAREFOOT  /  Dámské

Dámské

Kategorie Dámské obsahuje 5 produktů.

Podrobnější filtrování:-

Seřadí položky vzestupně | Seřadí položky sestupně

ULTRA L Crimson Pure

ULTRA L Crimson Pure

Hledáte ideální boty na léto k vodě, do města, či do posilovny? Ultra II jsou správná volba, maximálně vzdušné, lehké a ohebné nezklamou v jakémkoli počasí....

od 999 Kč

ACHILLES L TPU Black

ACHILLES L TPU Black

Vivobarefoot podrážkou s ochranu proti propíchnutí + tloušťku pouhých 6 mm. Achilles jsou první sandály na světě navržené na běhání......

od 1 190 Kč

Vivobarefoot PRIMUS ROAD L Grey/Opal

Vivobarefoot PRIMUS ROAD L Grey/Opal

Dámské barefoot boty na běhání Primus On Road jsou naše nejlehčí sportovní boty, které nechají Vaše nohy dýchat a pohybovat tak jak příroda chtěla. Díky ultra tenké podrážce ucítíte dokonale povrch pod Vašima nohama a budete si moci naplno užívat svůj bosý běh či neomezené cvičení.

od 2 450 Kč

Vivobarefoot PRIMUS TRAIL L Black/Charcoal

Novinka
Vivobarefoot PRIMUS TRAIL L Black/Charcoal

NOVINKA 2016...Primus Trail jsou nové běžecké boty určené pro pohyb v terénu, které umožní vašim chodidlům přirozený pohyb jako naboso. Boty mají unikátní tenkou podrážku s kolíky umožňující přirozený pohyb i v nepřístupném kluzkém terénu.

od 2 590 Kč

Vivobarefoot MOTUS L Black/ Red

Vivobarefoot MOTUS L Black/ Red

Boty Motus jsou další novinkou letošního roku. Pohybujte se jako nikdy před tím s maximálním pocitem svobody pohybu ať už hrajete tenis nebo jste na hodině crossfitu. Motus vás podrží díky V - Lock popruhu při kurtových sportech, stejně jako při cvičení v posilovně nebo šplhání po stromech.

od 2 990 Kč